Hakkımızda

Prometa İnşaat Kurumsal

PROMETA™; korkuluk sistemlerinin, kolon kaplamalarının, markizlerin, ticari sektör ve kamu sektörlerindeki gelişmelere bağlı olarak diğer mimari ve dekoratif materyallerin tedarik ve montajında uzmanlaşmış bir organizasyondur.

Çalışma Alanları

+ Trabzan ve Korkuluklar;
+ Kolon ve Dış Cephe Kaplamaları;
+ Güneş Kırıcı ve Gölgelikler;
+ Cam Giydirme Cepheler;
+ Cam Tavan ve Kubbeler;

Memnuniyet

Teknik ve görsel nitelikleri önceden vurgulayarak ürünün bir ön modelini sunmak amacıyla, dijital çizimler eşliğinde 3D bilgisayar sunumları oluşturmaya özellikle özen göstermekteyiz.

i-tek_hizmetlerimiz
Kusursuz Yaklaşım

Ürün hakkında önceden etkin bir fikir edinilebilmesini ve etkili sonuçlara ulaşılabilmesini sağlamak amacıyla, söz konusu modeller müşterilerimizle birlikte dikkatli bir şekilde incelenip tartışılarak hazırlanmaktadır.

Faaliyet Alanları ve Çözümler

moller
İstek üzerine bilgisayar ortamında hazırlanmış sunumlar da dahil olmak üzere, özel tasarımlı korkuluk sistemleri, dekoratif iç ve dış mekan yapı ürünleri hakkında sizlere, gerektiğinde numuneleriyle birlikte, bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Paslanmaz çelik, çelik ve pirinç malzemelerden dekoratif imalat ve montaj işleri uzmanlık alanlarımızdır. Ayrıca cam, ayna, mermer, taş, ağaç, vs. gibi diğer tamamlayıcı materyaller üzerinde de çalışmalarımız bulunmaktadır.